Witamy w Dental Prym

Poznaj nasz

Gabinet stomatologiczny Dental Prym w Nadarzynie

Klinika stomatologiczna Dental Prym to miejsce, w którym każda osoba, poszukująca pomocy lub porady stomatologicznej, może liczyć na profesjonalne przyjęcie. Gabinet powstał z myślą o pacjentach, którzy preferują bezbolesne leczenie stomatologiczne oparte na nowoczesnych technologiach.
Już teraz możesz umówić się na wizytę z dentystą w Nadarzynie. Gabinet stomatologa wyposażony został w taki sposób, aby atmosfera była przyjazna dla każdego pacjenta. Staramy się, żeby każda osoba, która nas odwiedzi, mogła liczyć na najwyższej klasy komfort i miała szansę poczuć się bezpiecznie, wiedząc, że znajduje się w rękach specjalistów. Nasi lekarze to doświadczeni stomatolodzy, zapewniający najwyższą jakość leczenia. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, oferując profesjonalną, dokładną diagnostykę i kompleksowe leczenie. Stawiamy na holistyczne podejście do pacjenta, gdyż zdajemy sobie sprawę, że tylko w taki sposób możemy zapewnić najlepsze rezultaty. Z tego względu w klinice Dental Prym w Nadarzynie plany leczenia tworzone są przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin.

Stomatologia Dziecięca

Dzieci to specjalni i wymagający szczególnej opieki pacjenci, chcemy traktować ich w naszym gabinecie wyjątkowy sposób. Pierwsza wizyta dla każdego dziecka to niezwykłe wydarzenie, która będzie miała wpływ na ich podejście do dentysty w przyszłości.

Endodoncja

Jest to dział stomatologii zajmujący się leczeniem kanałowym zębów. Specjalizujemy się w endodoncji mikroskopowej. Zabieg taki jest konieczny, jeśli dochodzi do procesu zapalnego w miazdze zęba. Leczenie endodontyczne zalecane jest także przy bardzo głębokich ubytkach próchnicowych, po złamaniu lub zwichnięciu zęba oraz przed wykonaniem korony lub mostu.

Ortodoncja

Ortodoncja to dział stomatologii, zajmujący się leczeniem wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów. W leczeniu ortodontycznym wykorzystywane są aparaty ruchome lub stałe - w zależności od potrzeb pacjenta. W naszym gabinecie leczymy nie tylko dorosłych, ale też dzieci i młodzież. Odpowiednio zaplanowane i poprowadzone leczenie będzie skuteczne w każdym wieku. Dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia, aby przywrócić piękny i zdrowy uśmiech

Diagnostyka Radiologiczna

W naszej klinice posiadamy cyfrowy system diagnostyki radiologicznej. Wykonujemy zdjęcia punktowe, pantomograficzne, cefalometryczne, zatok szczękowych, stawów skroniowo-żuchwowych.

Protetyka

Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się odtworzeniem warunków zgryzowych związanych z utratą jednego zęba czy całkowicie bezzębnej szczęki. Braki w uzębieniu stanowią poważny problem medyczny oraz estetyczny.

Implantologia

Implantologia to najnowocześniejszy dział stomatologii zajmujący się odbudową utraconych zębów. Utrata nawet pojedynczego zęba nie jest obojętna dla całego układu zębowego i wymaga uzupełnienia.

Chirurgia Stomatologiczna

Nasza klinika oferuje szeroki zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej - m. in. Ekstrakcje zatrzymanych ósemek i innych zębów, usuwanie pozostawionych korzeni zębów, czy też resekcję wierzchołka korzenia.

Indywidualne podejście do Pacjenta

Kompleksowa opieka

Miła atmosfera

Wykwalifikowany zespół

Co nas wyróżnia?

Razem pomożemy Ci odzyskać piękny i zdrowy uśmiech 🙂

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych oraz holistyczne podejście do każdego pacjenta. Dzięki wielospecjalistycznej współpracy, jesteśmy gotowi na leczenie najbardziej skomplikowanych przypadków. Specjalizujemy się w ortodoncji, implantologii, a także kompleksowej rekonstrukcji wad zgryzu. Stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Lekarze pracujący w naszym gabinecie to specjaliści wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem, stale podnosząc swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach.

 • Leczenie implantologiczne, leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna i dziecięca
 • Posiadamy nowoczesny mikroskop operacyjny Karl Zeiss, który umożliwia wykonywanie precyzyjnych zabiegów endodontycznych.
 • Wygodne fotele stomatologiczne, zapewniające pacjentom komfort nawet podczas dłuższych zabiegów. 
 • Aparat do sedacji wziewnej MDM Proponujemy leczenie bez bólu w gazie rozweselającym.
 • Pantomogram z modułem cefalometrycznym, dostępne w jednym urządzeniu (szybka diagnoza i skrócenie czasu leczenia). 

Cennik

*Ostateczna cena leczenia zostanie ustalona po konsultacji z lekarzem.

Metody płatności


Stomatolog Nadarzyn – oferujemy kompleksowy zakres usług

W naszym gabinecie możesz skorzystać z szeregu usług, wykonywanych przez doświadczonych specjalistów. Nasza klinika zajmuje się między innymi takimi specjalizacjami jak:

 • ortodoncja - leczenie wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów;
 • protetyka - poprawianie warunków zgryzowych, tworzenie protez zębowych;
 • implantologia - wykonywanie implantów, odbudowa utraconych zębów;
 • endodoncja - leczenie kanałowe;
 • diagnostyka radiologiczna - wykonywanie zdjęć RTG, pozwalających na kompleksową diagnostykę stanu uzębienia;
 • chirurgia stomatologiczna - między innymi; ekstrakcje ósemek i innych zębów, usuwanie pozostawionych korzeni, resekcja wierzchołka korzenia.

Oferujemy możliwość konsultacji z kilkoma specjalistami. Zdajemy sobie sprawę, że wiele przypadków wymaga opinii nie tylko jednego dentysty, ale kilku stomatologów,z  których każdy ma doświadczenie w określonej dziedzinie. W naszej klinice masz szansę skorzystać z porad profesjonalistów z wymienionych branży, dzięki czemu cały proces leczenia wykonasz w jednym miejscu.

 

Dentysta Nadarzyn – z nami odzyskasz piękny i zdrowy uśmiech

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Nadarzyna i okolic. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego pacjenta i gwarantujemy dobrą atmosferę na miejscu. Nasi specjaliści dbają nie tylko o dokładną diagnostykę, ale też odpowiedni kontakt z pacjentem, starając się, aby klienci kliniki w Nadarzynie mogli poczuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu możesz u nas poprawić wygląd i kondycję swojego uzębienia, niezależnie od tego, czy potrzebujesz interwencji dentysty, protetyka czy implantologa. Nasi specjaliści służą dobrą radą i profesjonalną opinią na miejscu. Zachęcamy do zapisów na wizytę i skorzystania z najwyższej jakości usług stomatologicznych.

Comments are closed.