Witamy w Dental Prym

Ożarów Mazowiecki

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej

Ukończył Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem. W 2018 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. W Dental Prym zajmuje się implantologią oraz chirurgią stomatologiczną.

Koordynator-Menedżer Gabinetu
Asystentka stomatologiczna
Higienistka stomatologiczna

Absolwentka warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higiena Stomatoligiczna, a także Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodakowskiej na kierunku Zarządzanie zdrowiem publicznym. Posiada 10-letnie doświadczenie w zawodzie. W naszym Gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów – skalingu, piaskowania, lakowania, irygacji czy fluoryzacji. Ponadto, na wizytach higienizacyjnych prowadzi stomatologiczną edukację zdrowotną oraz promocję zdrowia.

 

Lek. dent.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną,  stomatologią dziecięcą, a także endodoncją.

 

Lek. dent.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2007 roku. Zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, kładąc nacisk na leczenie protetyczne, endodontyczne, a także implantoprotetykę. Jego celem jest wydobycie naturalnie pięknego uśmiechu u swoich pacjentów.